Для военнослужащих ВСУ – обследование, консультации и лечение заболеваний, возникших в результате участия в боевых действиях, мы предоставляем бесплатно.

Отзывы

Бут Людмила и Щукина Людмила
25.01.2023

Спасибо за вашу клинику, которая помогает нам людям, нуждающимся в помощи. Особо обратила внимание на младшую сестру Бурык Ладу Витальевну. Очень приятный, вежливый человек. Постоянно в работе, как пчелочка. Божьего устройства в вашей работе, семьях, здоровье.

Бут Людмила и Щукина Людмила Алексеевна.

Игорь Дрыгус
13.01.2023

15 грудня 2022 року мені була проведена комплексна операція лівого ока. Я хочу висловити глибоке почуття вдячності Володимиру Олексійовичу Мельнику — хірургу з унікальним професіоналізмом, знаннями та уміннями, людині з золотим серцем, гідному продовжувачу здобутків української офтальмологічної школи.
Я завжди буду памятати його слова: «як хірург я можу відмовитися від такої складної операції, але як медик, я її повинен зробити». І він її здійснив: виконав майстерно, на найвищому рівні.
Вагомий внесок внесла Олена Григорівна Іващик, адміністратори, лікарі, медсестри, молодший медичний персонал, які супроводжували операцію. Вони працювали як добре налагоджений механізм-чітко, чуйно, професійно. Це ще раз підкреслює те, що колектив клініки VISIOBUD всі сили віддає допомозі пацієнтам, досягаючи найвищої результативності.
Низький вам уклін і побажання міцного здоров’я, миру і благополуччя. Творіть, сміливо крокуйте до нових здобутків і звершень, примножуйте свої успіхи на ниві вітчизняної офтальмології.

З глибокою повагою і вдячністю, м.Київ, 13 січня 2023 року Ігор Дригус

Александра Оксаненко
05.01.2023

Огромное спасибо всему коллективу клиники за заботу, внимательность, чуткое отношение и профессионализм.
Лада Витальевна, Юлия Владимировна, Оксана Анатольевна, Наталия Федотовна, Валентина Александровна, Оксана Иосифовна, Юрий Иванович, Михаил Александрович, Людмила Викторовна, Руслан Анатольевич, Диана Андреевна, Елена Григорьевна и Владимир Алексеевич.

Успехов, благодарных пациентов, спокойной обстановки и долгих лет жизни. С удовольствием прийду еще!
Александра Оксаненко

Ровнин Владимир и Наталия
02.01.2023

Мы с мужем неоднократно бывали в Визиобуде. И для себя сделали вывод, что лучшей клиники у нас в жизни не было! Воссторгает буквально все! Поражает тепло и уют самой клиники, чистота в помещениях, забота о зелени на подоконниках.

Спасибо всем сотрудникам за чуткое отношение к нам, пенсионерам!
Большое спасибо Оксане Васильевне, Владимиру Алексеевичу и всему обслуживающему персоналу. Вы все необыкновенные специалисты и прекрасные люди! Желаем вам всем доброго здоровья, мира, тишины и добра.

С уважением, супруги Ровнин Владимир Аркадьевич и Наталия  Ильинична

Болотова Галина Викторовна
28.12.2022

У меня был отрицательный опыт в другой клинике. Поэтому шла с определенным предостережением. Но клиника «Визиобуд» вернула доверие к медицине. В августе этого года мне сделал операцию главврач Мельник Владимир Алексеевич. Было не больно, не страшно, на другой день сняла повязку и стала видеть. Очень благодарна главному врачу и своему врачу Молебной Оксане Васильевне. Помимо высокой квалификации чувствуешь, что тебе хотят и могут помочь улучшить качество жизни. В клинике «Визиобуд» создана атмосфера доброжелательности к пациентам, весь персонал приветлив и грамотен.

Итак, всем своим знакомым, имеющим проблемы со зрением, советовала обращаться в клинику «Визиобуд», где могут помочь при разных офтальмологических проблемах. Хочу еще раз поблагодарить Оксану Васильевну и Владимира Алексеевича, всех сотрудников клиники. Желаю доброго здоровья, мирной счастливой жизни. С огромным уважением и благодарностью Болотова Галина Викторовна.

Кожин М.И.
14.12.2022

З повагою і вдячністю пишу особисті враження про чудовий колектив клініки Візіобуд.

Пройшовши майже двомісячний шлях звичайного пацієнта цієї висококласної Європейського рівня клініки,  я маю можливість  з впевненістю стверджувати , що в ній працює висококваліфікована команда, а сама клініка має найсучасніше діагностичне обладнання, яким віртуозно володіють лікарі.

Про блискучу хірургічну майстерність і науковий рівень провідного хірурга клініки В.О. Мельник (який оперував мене і за що я йому безмірно вдячний ) свідчать не тільки його обрання Головою Спілки українських офтальмохірургів, но і той факт, що В.О. Мельник був неодноразово запрошений вести (і проводив) на  Європейських конгресах офтальмологів секцію ускладненого перебігу катаракти. 

Під час первинного огляду при першому моєму зверненні лікарка Л.В. Кікоть особисто провела обстеження стану моїх очей на  складній сучасній апаратурі, зі мною разом проаналізувала одержані дані, показала наявні зміни і обгрунтовано пояснила мені вплив цих змін на стан мого зору, після чого я сам зажадав невідкладного оперативного втручання.

Щиро дякую лікаркам О.Г.Іващик і І.В.Синчук за неодноразові консультації і корисні професійні поради, які я одержав від неї.

Як чудовий диригент старша адміністраторка хірургічного відділення  Михайлевська Н.Ф. направляє роботу персоналу і регулює потоки хворих, доброзичливо і терпляче відповідаючи на їх чисельні запитування.

Чарівна маркетологиня Ємельянова Т.О., яка привітно цікавиться зворотнім зв’язком, приділяє увагу і наділяє посмішкою.

На мій погляд для маніпуляційної медсестри відділення Іллєнко В.О немає маніпуляцій в офтальмології, якими вона б не володіла (причому блискуче).

Дякую  всім співробітникам, які супроводжували мене  до і після операцій  за доброзичливість і турботу та бажаю здоров’я і особистих успіхів.

Ваш пацієнт, Професор Харківського медичного університету, лікар-кардіолог з більш ніж 50 річним стажем

 Кожин М.І.

Яценко Елена Константиновна
05.12.2022

Огромная благодарность Мельнику Владимиру Алексеевичу, Рудневу Михаилу Александровичу, Бурык Ладе Витальевне и всему коллективу клиники «Визиобуд» за высокий профессионализм и человечность. Клиника прекрасная!

Стеценко Вера Ивановна
24.11.2022

За допомогою лікаря Стецули Т.І. я (Стеценко Віра Іванівна), потрапила до Вас у клініку ТОВ «Візіобуд» з тяжким захворюванням: кератоконус IV ст. та катаракта. Ліве око уже зовсім нічого не бачило і мені при обстеженні сказали, що воно уже не бачитиме, не буду указувати лікарню де обстежилась.
Завдяки Вашому професійному колективу, а саме: Хірургу Мельник В.О., лікуючому лікарю Синчук І.В., заступнику гол.лікаря з мед. частини Іващик О.Г., лікарю Стецулі Т.І. і всім, всім медичним працівникам вашого закладу, виношу подяку вам усім. Колектив у Вас дуже кваліфікований, ввічливий і добрий до пацієнтів.
Для мене це була велика радість, коли після операції я стала бачити білий світ.
Низький уклін Вам, шановні працівники, за доброту, уміння і побільше було б у нас таких медичних працівників.
Боже! Дай цим працівникам міцного здоровя і мирного неба над головою.
З повагою до Вас, пацієнт-Стеценко Віра Іванівна

 

Макиенко М.М.
02.11.2022

Я пацієнт Кікоть Людмили Вікторівни, який звернувся з погіршенням зору, при огляді виявлено дистрофію рогівки правого ока та катаракту. Через рогівку око не оперували, а почали лікувати рогівку (бо річ йшла про трансплантацію рогівки). Дякуючи увазі і професійному лікуванню, нам провели операцію по заміні кришталика. Кікоть Людмила Вікторівна дуже професійний лікар! Дякуємо головному лікарю за операцію, адміністратору операційного відділення Михайлевській Наталії за увагу та зустріч пацієнта, завжди ввічлива, уважна та привітлива адміністратор!
Дякуємо вам!
З повагою, Макієнко М.М.

Федулова Надежда Ивановна
28.10.2022

Я почала звертатись за допомогою до вас вперше в 2017 році. Мені порекомендували Мельника Володимира Олексійовича. До цього я оперувалась в Британському офтальмологічному центрі, але із задоволенням прийшла до вас, а саме до Володимира Олексійовича, саме у нього зробила операцію по глаукомі. Всім дуже задоволена, колектив-неймовірний! Я вважаю, що клініці вже потрібно виходити на міжнародний рівень і лікувати всюди! Побажання: рости, розширятись і тримати той штат, який є наразі. Ще вважаю, що пора ввести звання — Народний Лікар, і першому, кому її присвоїти- це Володимиру Олексійовичу, він його заслуговує на 100%.

З повагою, Федулова Надія Іванівна

Мряченко Леонид Иванович
27.10.2022

Большое спасибо коллективу клиники «Визиобуд» за профессионализм и отзывчивость. Приятно поражены человеческой добротой и отзывчивым отношением к людям администратора Устиновской Оксаны и медсестры Лады, которую мы знаем на протяжении семи лет, это человек с большим сердцем. Здоровья, счастья и мирного неба всему персоналу. Мряченко Леонид Иванович, г. Кропивницкий.

Гизатуллина Ольга Яковлевна
20.10.2022

Я, Гизатуллина Ольга Яковлевна прохожу лечение в клинике «Визиобуд» по восстановлению зрения. Мне 70 лет, я инвалид 2 группы, болезнь-диабет-инсулинозависимый, 23 года официально.В вашу клинику была направлена с ж/д больницы в Дарнице, г.Киев. Диагноз сложный, правый глаз – полностью отсутствовало зрение. Последствие диабета. 14.09.2022 я была прооперирована. Операция срочная и сложная. В данный момент зрение восстанавливается.
Выражаю огромную благодарность всему медицинскому персоналу клиники за внимательное и профессиональное отношение к больным.
Лечащие врачи: Первушин Юрий Иванович и Чичур Диана Андреевна провели операцию оперативно и профессионально. Вернуть больному зрение – это высшая награда за неоценимый труд.
Профессионализм, лечение этих врачей вернули мне надежду на выздоровление и дальнейшую нормальную жизнь. Грамотные, знающие свое дело врачи – это 100% успеха больному.

При поступлении в клинику меня очень внимательно обследовала Иващик Елена Григорьевна. Чуткие и внимательные медсестры, такие как Бурык Лада Витальевна. Внимательный, знающий свое дело Капелька Руслан Анатольевич.
Коллектив клиники профессиональный. Большое спасибо за Ваш благородный труд, такой необходимый больным.
С уважением, Гизатуллина Ольга Яковлевна.

Наталия Когденко
21.09.2022

В клинику я попала по рекомендации родственницы, которой 2 года назад здесь оперировали оба глаза с глаукомой и катарактой. И была приятно поражена с порога — чистота, дизайн, радушная атмосфера, отличная техника, медоборудование, грамотные специалисты. Мне есть с чем сравнивать — работала 10 лет в США. Молодцы, у вас даже лучше- больше искренности!
Выражаю особую благодарность ГЛАВВРАЧУ за высокий профессионализм и ДИРЕКТОРУ за грамотную, четкую организацию процесса.
Особо любимыми стали для меня доктор Валишевский Дмитрий Орестович, Иващик Елена Григорьевна, Капелька Руслан Анатолиевич, Руднев Михаил Александрович, Мельник Екатерина Алексеевна, Емельянова Таисия Александровна, Цуркан Романа Геннадиевна, Михайлевская Наталия Федотовна, Савченко Юлия Владимировна, очень правильный и вежливый сотрудник — Бурик Лада Витальевна. И на десерт !!! — восхищаюсь талантами Илльенко Валентины Александровны- у которой золотые руки, уверенность , чёткость действий — обожаю профессионалов!
Весь коллектив, без исключения, приветлив и внимателен . Душу и нервы успокаивают. Благодарю VISIOBUD, низко кланяюсь.

Тетяна Тартачник
04.01.2022

Дуже задоволена прийомами в клініці! Лікарі професіонали! Окрема вдячність лікарю Мельник Софії Ігорівні за кваліфіковану допомогу та доброзичливість!

Пинчук Нина Ивановна
18.12.2021

 Выношу благодарность главврачу Мельнику Владимиру Алексеевичу , за успешную операцию (замена кристалликов ) и высокий профессионализм .
А так же лечащему доктору Кикоть Людмиле Викторовне за её внимание , профессионализм , радушие .
Всему медперсоналу , за их теплое, душевное отношение к своим пациентам . Здоровья , счастья , благополучия Вам и Вашим семьям . 
Спасибо , что Вы есть и дарите людям Новое Зрение ! 
Низкий Вам поклон !!!!
Храни Вас Бог !!!
С ув.Пинчук Н.И.

Титов Константин Анатольевич
02.12.2021

Здравствуйте! Хочу отметить отличную компетенцию и человеческие качества сотрудницы клиники Левицкой Инны Ивановны! С апреля 2018 года заказываю с её помощью линзы, заказ выполняется очень быстро и качественно! Очень благодарен за инициативу отправить мне линзы Новой почтой 20.08.20г, потому как потерял линзы и с плохим зрением было неудобно ехать в клинику их забирать, а просить отправить постеснялся бы. Спасибо за отзывчивость! Успехов Вам!

Стрюк Катерина
23.11.2021

Щира вдячність і низький уклін лікарю-офтальмологу клініки «Візіобуд» доктору медицини,практику з 20-річним досвідом Мельнику Володимиру Олексійовичу за справжнє прозріння -операцію геть перезрілої катаракти (10 років!!!). Який чудовий цей білий світ! Дай,Боже,такий же шанс з правим оком. З повагою Катерина Іванівна Стрюк.

Наталия
19.10.2021

Обратилась в клинику к Светлане Николаевне по рекомендации знакомых. И не прогадала. Светлана Николаевна очень внимательный врач — выслушала, осмотрела, посоветовала. Визитом в клинику осталась довольна.

Музиченко Катерина Тихонівна
15.10.2021

Выражаю слова благодарности руководителю и заведующей офтальмологической клиникой VIZIOBUD доктору от Бога, профессионалу в своем деле. Дважды я побывала в его отделении, перенесла две операции, великолепно проведенные Владимиром Олексеевичем и Еленой Георгиевной . «Золотые руки» у них , сдержаны, высокообразованы, как хорошо они руководят  порядком в своем отделении, коллектив под его началом работает четко, грамотно. Побольше Вам таких докторов и нам тоже. Дальнейших творческих успехов!

Антон
16.09.2021

 Звернувся на консультацію до Мельник Софії Ігорівни. 

Сподобалося, що лікар зробила повне обстеження, розповіла все повністю: що, як, чому, описала, як могло з’явитися моє захворювання, все на інтелектуальному рівні. Все зробила оперативно, уважно, дуже доброзичлива , до побажань клієнта уважна. Абсолютно задоволений, буду повторно звертатися. Рекомендую на всі 100%

ГУМЕНЮК Катерина
10.09.2021

Вже більше року спостерігаюсь в клініці по програмі «Стоп Глаукома». Дякую за можливість проходити своєчасне обстеження, за нагадування про контрольний візит,  це допомагає мені контролювати стан моїх очей і, сподіваюсь, що, при необхідності , зможу отримати кваліфікаційну допомогу. Дякую колективу клініки за піклування, контроль і підтримку!

Миколенко Тетяна Володимирівна
05.09.2021

 Мені 50 років, за все життя ніколи не було проблем із зором, тому коли мені поставили 
діагноз катаракта — це було для мене дуже несподівано і хвилююче — «наче грім серед ясного неба». 
Але мені пощастило із клінікою «Візіобуд +», до якої мене направила лікар-офтальмолог на обстеження та 
після проведення якого, було запропоновано зробити операцію із заміни хрусталика. Незважаючи на хвилювання, 
операція пройшла безболісно та успішно завдяки висококваліфікованого хірурга, дійсно професіонала своєї справи 
Мельника Володимира Олексійовича. Хочу подякувати вам особисто, Володимире Олексійовичу, та всьому вашому 
колективу медпрацівників, насамперед, за доброзичливість, чуйність, тактовність, уважність і просто людяність, 
яке всиляє надію, що все буде добре! Добра і успіхів Вам і всьому Вашому колективу медпрацівників! 

Ольга
30.08.2021

Осталась очень довольна консультацией и рекомендациями Мельник Софии Игоревны.
Врач — чуткая, внимательная. Быстро и качественно выполнила обследование и предоставила рекомендации. Обязательно при необходимости обращусь к ней снова и буду рекомендовать знакомым!

Антон
09.06.2021

Был на консультации у Мельник Софии Игоревны. Очень понравился профессиональный подход к решению проблемы. Врач вежливая, тактичная, четко и понятными словами объясняет суть проблемы и варианты ее решения. Обязательно при необходимости обращусь еще!

Оставить отзыв