Doctors

Хірургічні захворювання сітківки


Причинами патології сітківки ока, які вимагають хірургічного втручання, можуть бути різні загальні і системні захворювання. Однак найбільш часто розвивається відшарування, яке зустрічається при короткозорості, але може виникати в результаті травми або гіпертонічного кризу.

Лікування відшарування сітківки ока

Відшарування сітківки — стан, що вимагає негайного хірургічного лікування і іноді включає кілька поетапних оперативних втручань. Успіх лікування безпосередньо залежить від своєчасного звернення до лікаря і раннього початку проведення лікувальних заходів.
Як розпізнати симптоми відшарування сітківки?
Першим симптомом відшарування є наявність пелени перед очима. У деяких випадках можна помітити, що після сну зір дещо поліпшується. Це пояснюється тим, що коли тіло знаходиться в горизонтальному положенні, відшарований фрагмент сітківки прилягає до судинної оболонці.
Як проходить діагностика в клініці «Візіобуд +»?
Діагностика офтальмологічних захворювань, включаючи патологію сітківки, в клініці «Візіобуд+» проводиться на високотехнологічному обладнанні вид лідерів ринку офтальмології з Німеччини і Японії.
Для постановки точного діагнозу при симптоматичній підозрі на відшарування сітківки, ми проводимо такі дослідження:

  • перевірка гостроти зору,
  • перевірка центрального і бічного зору (периметрія),
  • тонометрія — вимірювання внутрішньоочного тиску,
  • офтальмоскопія і спеціальні електрофізіологічні дослідження з метою визначення життєздатності клітин сітківки та зорового нерву. Огляд очного дна дозволяє визначити місця розривів, їх кількість, виявити дистрофії (ділянки стоншення, на яких можуть утворитися нові розриви),
  • ультразвукове дослідження, за допомогою якого встановлюють розміри відшарувалася сітківки і стан склоподібному тіла.

В офтальмологічній клініці «Візіобуд» діагностика проходить дуже швидко і просто.

Для пацієнтів створенні умови максимального результату за мінімальної затрати часу та за доступними цінами.

Як проходить лікування в клініці «Візіобуд+»?
При відшаруванні сітківки проводиться тільки хірургічне лікування, так як медикаментозне являється  неефективним. Тип оперативного втручання залежить від складності захворювання.
Методи хірургії відшарування сітківки поділяються на екстрасклеральное (на поверхні склери) і ендовітреальних (усередині очного яблука), в залежності від доступу, при якому проводиться оперативне втручання.
Медичний центр «Візіобуд +» має в своєму розпорядженні окремий хірургічний блок для проведення операційного лікування захворювання сітківки. Клініка оснащена новітнім, найсучаснішим хірургічним обладнанням, що дозволяє отримувати максимально позитивні результати.
У вартість операції входить інтраокулярна лінза обраної категорії та всі витратні матеріали, діагностичні послуги до і після лікування (протягом 1 місяця), післяопераційний контроль та медикаментозне забезпечення.
Пацієнти нашої клініки забеспечні максимальними увагою та комфортом, які сприяють швидкому одужанню.
Лікування в офтальмологічній клініці «Візіобуд +» дає максимальні результати для відновлення Вашого здоров’я.
Поверніть своїм очам гострий зір разом з «Візіобуд+»!

Це необхідно знати: